Hodnocení účasti na veletrhu MSV 2004

      Ve dnech od 20. do 24. září 2004 se v brněnské veletržním areálu uskutečnil 46. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Sdružení AS-interface Česká republika se prezentovalo samostatných stánkem v pavilonu C na druhé galerii. Na stánku byly vystaveny panely s ukázkami výrobků aktivních členů sdružení - SICKifm electronic. Každá z firem podpořila prezentaci Sdružení svým zástupcem.

      Firma Siemens s.r.o. poskytla malý funkční model reprezentující AS-i technologii.

      VŠB-TU Ostrava se prezentovala laboratorním modelem překladače za přispění AS-i komponent od firmy ifm electronics.

      Na Ústavu automatizace a měřicí techniky FEKT VUT v Brně byl pro stánek vytvořen exponát - elektromechanický xylofon, který byl vybaven AS-i masterem firmy Siemens, ovládacím tlačítkem na AS-i sběrnici firmy SICK a digitálními výstupy, napájecím zdrojem a monitorem stavu sběrnice AS-Interface firmy ifm electronics. Celý systém byl řízen a ovládán řidícím systémem AMiNi-E se zobrazovacím terminálem APT200 firmy AMiT.

      Každý aktivní člen Sdružení zajistil svého zástupce, který odborné veřejnosti prezentoval ve světě známou a standardizovanou průmyslovou sběrnici AS-Interface. Svého zástupce vyslalo také Vysoké učení technické v Brně a Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava.

Návštěvnost

      Návštěvnost stánku byla obdobná jako na veletrhu AMPER 2004. Statisticky lze uvést, že stánek navštívilo více než 50 zástupců firem a organizací s  širokou oblastí působnosti - od potencionálních výrobců komponent průmyslové automatizace, přes zákazníky, kteří mohou do svých provozů nasadit výrobky s rozhraním AS-interface, projektanty automatizačních celků, zástupce středních a vysokých škol až po odborný tisk.Galerie fotografií

Stánek Sdružení v pavilonu C na 2. galerii

Stanek

 

Demonstrační panely členů Sdružení

SICK ifm electronic

 

Funkční demonstrační exponáty členů Sdružení

SIEMENS
Prekladac - VSB
Zvonkohra - VUT


WEBmaster@as-interface.cz