Automatizace je jednoduchá -
s AS-Interface

     AS-Interface je inteligentní řešení pro nejnižší úroveň automatizace.

     Systém AS-Interface umožňuje začlenit senzory a akční členy od různých výrobců do sítě jediným kabelem. Struktura je otevřena vůči nadřazeným úrovním a je základem pro profesionální pokroková systémová řešení.

     Nepřehledná kabelová změť a objemné rozváděče patří minulosti. Žlutý kabel se stal obchodní značkou AS-Interface. Přenáší společně napájení i data.

     Tato kniha se důkladně zabývá systémem AS-Interface. Popisuje teoretické základy a poskytuje konkrétní praktické vědomosti. Vývojáři, konstruktéři, projektanti a uživatelé zde naleznou rozsáhlé a detailní informace o cílech, vlastnostech, o obsluze, o inovacích a o možnostech použití systému AS-Interface.

Titul

AS-Interface
Doporučení pro instalaci – Tipy a triky

     Tato publikace názorně a stručnou formou popisuje systém AS-Interface. Uvádíme zde teoretické základy a konkrétní praktické vědomosti.

Vývojáři, konstruktéři, projektanti a uživatelé zde naleznou informace o cílech, vlastnostech, o obsluze, o inovacích a o možnostech použití systému AS-Interface.

Brozurka

Objednávka

Závazně objednáváme knihu „Automatizace je jednoduchá s AS-Interface“ (Cena jednoho výtisku je 200, - Kč)   nebo
brožurku „AS-Interface – Doporučení pro instalaci – Tipy a triky“ (Cena jednoho výtisku je 50, - Kč) + poštovné a balné.

Organizace
(sídlo):
IČO:
DIČ:
Jméno a přijmení:
Tel./Fax.:
Web:
E-mail:


Počet kusů knihy            
Počet kusů brožurky            
Celková cena

WEBmaster@as-interface.cz